• Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Yandex SEO Nedir?

Seo    0

  • avatar

  Seo  09-10-2018, Saat:20:23

  Kredi:
  #1
  Yandex, Rusya merkezli bir arama motoru olmakla birlikte, Rusça konuşan coğrafyalarda kullanılan en büyük arama motorudur.

  Yandex SEO, Türkiye'de %10 civarındaki pazar payının yanı sıra; Rusya, Türk Devletleri ve Ukrayna gibi ülkeler üzerinden ziyaretçi hedefleyenlerin mutlaka önemsemesi gereken bir arama motoru optimizasyonu türüdür.

  Yandex SEO Nasıl Yapılır?

  Yandex SEO yapmak için, içeriklerin, bir sorgunun yanıtının eksiksiz bir şekilde veriyor olması son derece önemli bir değere sahiptir. Yandex sıralamaları, mümkün olduğunca çok soruyu yanıtlayabilen web sitelerine öncelik tanır. Bir sorguya eşit derecede iyi yanıt verebilen web siteleri arasında, Yandex en güvenilir olanı bulmaya çalışır.

  Web sitesinin güvenilirliğini etkileyen faktörlerden bazıları şunlardır:

  Siteniz Hakkında Bilgiler: Şirket hakkında detaylı bilgi, fiyatlar, hizmet koşulları (ödeme yöntemleri, teslimat, iade politikası), müşteriler veya ortakların değerlendirmeleri gibi unsurlar yer alır.

  Kullanıcı Tepkileri: Ziyaretçi web sitenizde nasıl davranıyor, aradığını bulabiliyor mu veya arama motoru sonuçları sayfasına geri mi dönüyor? Son birkaç yıldır Yandex, internet sitelerinin kalitesini değerlendirirken bu kriterleri dikkate almaktadır.

  Günümüzde Yandex'de SEO'ya yaklaşımın temel, teknik ve uzun vadeli olarak tanımlanması mümkündür.

  Not: Sonuçlara ulaşma süresi genellikle Google’dan daha uzun sürelidir.
  Müthiş bir adanmışlık yoksa muhteşem bir başarıda yoktur
  Beğeni

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Foruma Git: