• Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Holistik SEO Nedir?

Seo    0

  • avatar

  Seo  14-10-2018, Saat:01:13

  Kredi:
  #1
  Arama motoru optimizasyonu söz konusu olduğunda, Holistic SEO, yani yarı-Türkçe adı ile "bütünsel SEO", organik trafikte ve en iyi arama motoru sıralamalarında kalıcı ve sürdürülebilir bir artış elde etmenin tek yoludur. Tüm noktaları birleştirip büyük resme odaklandığınızda bütünsel bir yaklaşıma sahip olursunuz.

  Holistik SEO Nedir?

  Holistik SEO, her küçük parçanın, bütünün başarısı için önemli olduğunu ifade eder. 

  Google sürekli olarak algoritmalarını geliştirmekte ve güncelemektedir. Son yıllarda sıralama faktörlerinin sayısı önemli ölçüde artmıştır. Google, arama sonuçlarının doğruluğunu sürekli olarak geliştirdiği için, SEO uzmanları uzun vadeli bütünsel bir yaklaşım sergilemelidir.

  Holistik SEO Kriterleri

  SEO ile kalıcı başarı elde etmek için tek yol SEO faktörlerinin tamamını SEO için önemli bir kriterler olarak benimsemektir. 

  Site hızı, mobil uyumluluk, site güvenliği ve diğer site içi faktörler gibi teknik SEO sıralama kriterlerinden içerik kalitesine, kullanıcı deneyimine ve hatta sosyal medya pazarlaması ve halkla ilişkiler kampanyaları gibi dış kaynaklı faktörlere kadar bir çok unsur holistik SEO kapsamında ele alınır.

  Holistik SEO, son derece rekabetçi kelimelerde tepede kalıcı bulunmanın yegane yoludur. Google algoritması güncellemelerinden hayatta kalmak veya daha iyi sıralamalarla güncellemeleri atlatmak istiyorsanız, Holistik SEO size yardımcı olacaktır.
  Müthiş bir adanmışlık yoksa muhteşem bir başarıda yoktur
  Beğeni

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Foruma Git: